Chyba

Legenda

Partneři

Jak se zapojit?

Co je SKIMAPA?

Co je SKIMAPA?

Skimapa je běžkařský portál sdružující veškeré dostupné informace o stavu běžeckých tratí.

Na jednom místě uvidíte, kde je právě upraveno, kde se úprava plánuje a jak se kde jezdí ostatním běžkařům.

Skimapu provozuje společnost Capsa.cz, s.r.o.

Jak se zapojit?

Upravovatelé

Chtěli byste zobrazovat data o úpravě i z vaší oblasti? Vůbec nezáleží na tom jakým způsobem data o úpravě získáváte - sdružujeme data ze všech možných zdrojů. Pokud data o úpravě nesbíráte, nabízíme přímo k tomuto účelu vyvinutou aplikaci pro chytrý mobilní telefon. Ozvěte se nám a zapojíme i Vaší oblast.

Běžkaři

Víte-li, že je někde upraveno a u nás tato informace chybí? Napište nám nebo na portál kamzasnehem.cz, jejichž příspěvky také zobrazujeme.

Kontakt

Martin Votrubec projektový manažer

Aktuality z portálu Kam za sněhem

Luděk (23.1.2018 10:57)
Krásný den -I po víkendu slušně upraveno,zejména okruh k lomu a Bílou dolinou zpět - trasa na Orle nad kolejemi podstatně horší,ale je to turistická trasa a tak i pěší mají nárok.Podle dalších poznatků od našich běžkařů velká spokojenost s úpravou i v dalších lokalitách-Samolot,Jelení loika atd.Skol.
Libor (21.1.2018 08:25)
Od odbočky na Orle směr Mýtiny je to upravené jako jinde. Žádný prudký kopec necekej, jen o trochu vice z kopce. Od hranice lesem na Mýtiny jr to půlka cca po rovině a pakbprudky kopec dolu bezvupravy. To je lepší sundat lyže, nebo fakt plížit krokem. Dole to konci na skále bez zábradlí. Ale je to jen kousek. (Odpověď na dotaz uživatele Karel z 20.1.: Plánuji s dětmi (4 a 6 let) výlet Jakuszyce - Mýtiny (žel. zast. Harrachov). Bez problémů to ujedou (o to nemám strach), ale nikdy jsem nejel úsek od odbočky z cesty Jakuszyce-Orle dolů. Je to tam upravované rozumně a jsou tam cestou nějaké prudké sjezdy? A jak vypadá cesta za hranicí?)
Karel (20.1.2018 20:42)
Plánuji s dětmi (4 a 6 let) výlet Jakuszyce - Mýtiny (žel. zast. Harrachov). Bez problémů to ujedou (o to nemám strach), ale nikdy jsem nejel úsek od odbočky z cesty Jakuszyce-Orle dolů. Je to tam upravované rozumně a jsou tam cestou nějaké prudké sjezdy? A jak vypadá cesta za hranicí?
Martin Sajal (20.1.2018 17:34)
V Jakuszycích paráda. Upraveno cca 60 km tratí, převážná většina dnes ráno/dopoledne. Žádná problematická místa. V poledne začalo trochu sněžit, napadly další cca 2-3 cm = zítra to bude lepší tam, kde to znovu upraví. Stav úpravy odpovídá http://skimapa.cz/oblast/jizerske-hory-jakuszyce, navíc jsou projekty serpentiny na louce nad Orle + jedna spojka poblíž - obojí viz můj GPS záznam https://www.strava.com/activities/1366391692 + ještě pár spojek, co jsem nejel a na Skimapě nejsou ani šedivou barvou. Fotky na https://www.facebook.com/groups/kamzasnehem/permalink/859014617603459/
bora (19.1.2018 13:22)
Dnes ráno, vše upraveno. Sněhu opravdu mraky, nádhera. Kdo může ať vyrazí.

Nabídka ubytování z portálu e-chalupy.cz

více informací zde …